fbpx

Predajne a inštalačné strediská GRUBMANN

Sieť predajní

Predajne Grubmann neustále rozširujú sieť obchodných partnerov a profesionálnych inštalatérov tepelných čerpadiel, zaručujúc, že kdekoľvek ste, získate najvyššiu úroveň služieb. Naši partneri sú starostlivo vyberaní pre ich odbornosť, skúsenosti a profesionálny prístup, čím zabezpečujeme kvalitu a efektivitu našich riešení pre váš domov či podnik.

Bratislava

Logo Grubmann

Beereal s.r.o.

Obchodná kancelária v Bratislave je centrom technickej podpory pre tepelné čerpadlá GRUBMANN, poskytujúca špičkové poradenstvo, školenia, diaľkovú technickú podporu a havaríjnu službu pre celé Slovensko. Zaoberá sa expedíciou tovaru, nastavovaním tepelných čerpadiel a vývojom nových modelov, čím zabezpečuje kompletnú podporu a inováciu našich produktov. Po dohode slúži tiež ako odberné miesto pre naše tepelné čerpadlá. 

obchodná kancelária

technická podpora

školenia

montáž a servis

Košice – pripravujeme – od 8/2024

V Košiciach pripravujeme ďalšiu špecializovanú predajňu pre tepelné čerpadlá GRUBMANN a fotovoltiku. Predajňa bude zastrešovať aj technickú podporu, servis a inštalácie. 

predajňa

školenia

montáž a servis

Žilina – pripravujeme – od 7/2024

V Žiline pripravujeme ďalšiu špecializovanú predajňu pre tepelné čerpadlá GRUBMANN. Predajňa bude zastrešovať okrem predaja aj montáž a servis.

predajňa

montáž a servis

Nitra – pripravujeme – od 7/2024

V Nitre pripravujeme ďalšiu špecializovanú predajňu pre tepelné čerpadlá GRUBMANN a klimatizačnú techniku. Predajňa bude zastrešovať okrem predaja aj montáž a servis.

predajňa

montáž a servis

Veľký Krtíš

NayEnergia Veľký Krtíš - tepelné čerpadlá a fotovoltika

nayEnergia s.r.o.

Vo Veľkom Krtíši nájdete showroom a skúsený certifikovaný tím technikov, ktorí poskytujú komplexný servis pre tepelné čerpadlá, vrátane poradenstva, montáže a revízií. Špecializujú sa na inštaláciu a nastavenie čerpadiel pre maximálnu efektivitu, s možnosťou integrácie fotovoltických systémov. 

WEB

predajňa

montáž a servis

Liptovský Mikuláš

tepelné čerpadlá Liptovský Mikuláš

LM Volt

V Liptovskom Mikuláši nájdete naše servisné stredisko a predajňu, kde vás očakáva certifikovaný tím technikov. Špecializujeme sa na tepelné čerpadlá a fotovoltické panely, poskytujeme kompletný servis vrátane odborného poradenstva, precíznej montáže a dôkladných revízií. Aj s ich pomocou dosiahnete maximálnu efektivitu vykurovania a energetickú udržateľnosť vášho domova. 
adresa: Garbiarska 4, Liptovský Mikuláš

WEB

predajňa

montáž a servis

Topoľčany

Green Technology EU Topoľčany

GREEN TECHNOLOGY EU, s.r.o.

V Topoľčanoch, nájdete nášho predajného partnera, špecialistu na predaj a montáž tepelných čerpadiel a fotovoltiky. Skúsený, certifikovaný tím technikov pre profesionálnu inštaláciu a servis vám odborne poradí nielen v zapojeniach pre domácnosti, ale aj pre komerčné budovy.
kontakt: 0911 876 761

školenia

montáž a servis

Tekovské Nemce – okres Zlaté Moravce

vodár kúrenár kanalizácie MK inštalácie

M.K. Inštalácie – Voda Plyn Kúrenie Kanalizácia

V okrese Zlaté Moravce nájdete nášho spoľahlivého partnera s niekoľkými tímami vodoinštalatérov, kúrenárov a plynárov. S dlhoročnou praxou a profesionálnym prístupom zabezpečujú kvalitné montáže tepelných čerpadiel GRUBMANN. Ich precíznu a dôkladnú prácu, poradenstvo a spoľahlivé služby vyzdvihujú samotné recenzie zákazníkov na sociálnych sieťach.
kontakt: 0944 288 238

montáž a servis

Lučenec

Coldtech Lučenec montáž tepelných čerpadiel a klimatizácií

Coldtech s.r.o. – Tepelné čerpadlá a klimatizácie

Profesionálni chladiari s dlhoročnými skúsenosťami zabezpečia montáž a servis tepelných čerpadiel. Firma Coldtech sa sústreďuje nielen na domácnosti ale aj väčšie chladiarenské projekty, či kúrenárske systémy do komerčných budov. Profesionálnym prístupom zabezpečujú kvalitné montáže tepelných čerpadiel GRUBMANN.
kontakt: 0911 787 576

web

montáž a servis

0
V košíku nemáte žiadne produkty