fbpx

Realizácie tepelných čerpadiel

Pozrite si vybrané realizácie tepelných čerpadiel Grubmann – od novostavieb po staré domy. Naša práca, zameraná na spoľahlivosť a efektivitu, hovorí sama za seba. Detaily niektorých projektov sú tu pre vašu inšpiráciu. Avšak z dôvodu diskrétnosti tu nenájdete všetky naše realizácie. Pre viac informácií alebo osobitné požiadavky nás neváhajte kontaktovať.

Tepelné čerpadlo do staršieho domu okres Zvolen

Starý dom – okr. Zvolen

Zákazník začal rekonštrukciu domu výmenou kotla na tuhé palivo za tepelné čerpadlo GRUBMANN EcoLogic S-140 (12,6kW, split). Tepelné čerpadlo ohrieva TÚV a vykuruje nezateplený dom s radiárotmi o rozlohe 150m²

Tepelné čerpadlo do domu, podlahové kúrenie - okres Považská Bystrica

Nový dom – okr. Považská Bystrica

Inštalácia tepelného čerpadla GRUBMANN EcoLogic S-140 (12,6kW, split) do nového domu s podlahovým kúrením a rozlohou 155m². 

Tepelné čerpadlo do veľkého domu - Trenšín

Starší veľký dom – okr. Trenčín

V staršom rodinnom dome sme inštalovali výkonné tepelné čerpadlo GRUBMANN EcoLogic M-480 (28kW, monoblok) miesto kotla na tuhé palivo a starého tepelného čerpadla. Toto jedno zariadenie efektívne vykuruje radiátory, podlahové kúrenie a TÚV v dome s rozlohou 300m².

Tepelné čerpadlo novostavba Grubmann

Novostavba – okr. Bratislava

Do novostavby s rozlohou 160m² sme nainštalovali úsporné tepelné čerpadlo GRUBMANN EcoLogic S-140 (12,6kW monoblok). Tepelné čerpadlo je napojené na podlahové kúrenie a TÚV. 

Tepelné čerpadlo Grubmann pre starý dom - realizácia okres Myjava

Starý dom – okr. Myjava

Nainštalovali sme tepelné čerpadlo Grubmann EcoLogic M-220 (13kW, monoblok) do starého domu s rozhlohou 120m², s podlahovým kúrením, bez zateplenia s drevenými oknami miesto kotla na uhlie. 

Tepelné čerpadlo v novostavbe okres Trebišov

Novostavba – okr. Trebišov

Novostavba drevo domu v okrese Trebišov o rozlohe 100m² je spolahlivo vykurovaná tepelným čerpadlo GRUBMANN EcoLogic M-140 (8,4kW; monoblok). Na tepelné čerpadlo je napojené podlahové kúrenie a zásobník na TÚV. 

Tepelné čerpadlo do starého domu Levoča

Starý dom – okr. Levoča

Rekonštruovaný starší rodinný dom s novými plastovými oknami a tepelným čerpadlom GRUBMANN EcoLogic M-140. Tepelné čerpadlo vykuruje radiárory a ohrieva TÚV. Rozloha domu 90m².

Tepelné čerpadlo do starého domu po rekonštrukcií v okrese Partizánske. Zapojenie na radiátory

Rekonštrukcia domu – okr. Partizánske

Svojpomocná inštalácia zákazníka, ktorý inštaloval tepelné čerpadlo GRUBMANN EcoLogic M-220 (13kW; monoblok) do čiastočne zrekonštruovaného a zatepleného poschodového domu s rozlohou domu 140m². Napojenie na radiátory.

0
V košíku nemáte žiadne produkty