fbpx
10. marca 2024
Grubmann
Záruka na tepelné čerpadlo predĺžená záruka na 5 rokov

Záruka na tepelné čerpadlo až 5 rokov

Záruka na tepelné čerpadlo a plný servis, ktorý poskytujeme našim zákazníkom, sa postará o to, aby vám bezproblémovo slúžilo dlhé roky. Namontovať čerpadlo a už sa oň viac nestarať? To nie je náš prípad. Vďaka každoročnému servisu tepelného čerpadla si viete záruku predĺžiť až na 5 rokov.

2-ročná záruka na tepelné čerpadlo s možnosťou predĺženia

Základná záruka na tepelné čerpadlo trvá po dobu 2 rokov. Nemusíte sa obávať porúch, pretože v prípade závažnej chyby vymeníme tepelné čerpadlo kus za kus.

Pre plynulý chod čerpadla odporúčame využiť každoročnú revíziu tepelného čerpadla, ktorá predĺži jeho životnosť. Ak ste nezanedbali ročné servisné prehliadky, po 2 rokoch máte možnosť predĺžiť si záruku o ďalšie 3 roky. Predĺženie záruky sa vzťahujú na opravu, výjazd, prácu technika aj výmenu poškodeného komponentu či samotného tepelného čerpadla.

Ako prebieha predĺžená záruka na tepelné čerpadlo

Revízia tepelného čerpadla vás podľa aktuálneho cenníka vyjde 120€ vrátane DPH. Ak si počas 2-ročnej záruky budete tieto ročné prehliadky platiť, môžete požiadať o jej predĺženie. Cena pre rok 2024 je 600€ za predĺženie o spomínané 3 roky. Aj počas predĺženej doby je nutné vykonávať každoročný servis tepelného čerpadla. Pokiaľ revíziu čerpadla nebudete mať, nárok na predĺženú záruku strácate a to bez vrátenia zaplatenej sumy.

Výhodou oproti konkurencii je, že od vás nepožadujeme peniaze za predĺženie ihneď, ale až po 2 rokoch používania. Za tento čas sa môžete s tepelným čerpadlom zoznámiť a potom sa rozhodnúť, či dodatočnú záruku potrebujete alebo nie.

Servis tepelného čerpadla

Servis zabezpečujú naši vyškolení technici, ktorí majú európsky certifikát inštalatéra tepelných čerpadiel vydaný Ministerstvom hospodárstva a Ministerstvom školstva SR a zároveň patria do SZCHKT (Slovenský zväz pre chladenie, klimatizáciu a tepelné čerpadlá). Zastrešujeme záručný aj pozáručný servis a náhradné diely pre tepelné čerpadlá GRUBMANN, vďaka čomu sa nemusíte obávať nefunkčnosť čerpadla ani po uplynutí záruky.

Ako získať predĺženú záruku na 5 rokov

Záruku je možné dohodnúť telefonicky, nahlásením technikovi pri druhej revízii tepelného čerpadla, osobnou návštevou predajne alebo emailom na [email protected].

Neváhajte nás kontaktovať, zákaznícka podpora je dostupná neustále aj po záručnej dobe. Navyše vám naša technická podpora pomôže s výberom vhodného tepelného čerpadla alebo vám odporučí najvhodnejší spôsob zapojenia do vášho systému. Sme tu pre vás.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

0
V košíku nemáte žiadne produkty
Napísať cez WhatsApp
Potrebujete radu?
Scan the code
Dobrý deň,
napíšte nám cez WhatsApp a radi vám poradíme 24/7.